PZG Masters – mocny start Królewskich

Data publikacji: 02.10.2023

Nasi klubowicze mocno zaznaczyli swoją obecność podczas Mistrzostw Polski PZG Masters 2023 rozgrywanych na polu golfowym Lisia Polana. Ponad 100 graczy od piątku do niedzieli rywalizowało w 7 kategoriach HCP (wyniki netto) oraz w kategoriach wiekowych (brutto). Co 10 osoba reprezentowała Królewski Klub Golfowy w Wilanowie!

W kategorii Open Kobiet drugie miejsce z wynikiem 249 uderzeń (w czasie 3 rund) zajęła Monika Kowalewska. Ten rezultat dał jej też Mistrzostwo w Kategorii Mid-Amatorek.

Kategorię HCP 17,1-20 wygrał Paweł Skoblewski

Zacięta walka do ostatniego dołka trwała w kategorii HCP 20,1-23. Ostatecznie wygrał ją Robert Moreń, a na 3 stopniu podium stanął Tomasz Zientkowski

Kilkoro innych Klubowiczów również pokazało solidne wyniki. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

To jeden z tych ważnych turniejów, o których zaraz można znaleźć relacje również na stronach PZG, więc i tam możecie zajrzeć, do czego zachęcamy: RELACJA PZG.

Monika, Robert, Paweł i Tomek – wśród nagrodzonych:

Monika Kowalewska – druga wśród kobiet i wygrana w kat. Mid-Amatorek:

Robert Moreń i Tomasz Zientkowski – odpowiednio I oraz III miejsce w kat. 20,1 – 23: